Vše pro pohodové bydlení
Vodítka a obojky

Modré vodítko velikost L 3 Bungee – Lishinu

3.9 (4)
1 149 Kč

Akční produkt Modré vodítko velikost L 3 Bungee – Lishinu od známého výrobce Lishinu jednoduše seženete momentálně na našich stránkách za akční cenu! Právě teď jen za 1 149 Kč včetně DPH

Dostupnost: Skladem
Výrobce/Značka: Lishinu
Prodejce: Bonami

Značka Lishinu představuje revoluční hands-free samonavíjecí vodítko pro psy, díky kterému si můžete pohodlně užít například běh, ale i klasické procházky bez nutností držení vodítka v ruce. Během několika sekund jej připnete na zápěstí či kotník pomocí měkkého ergonomického neoprenového pásku, v případě potřeby ho navíc stejně rychle i sundáte.

Samonavíjecí lano o délce 3 metry je vybaveno automatickou brzdou, která jej zastaví jakmile by došlo k velmi prudkému pohybu vašeho psa. Zablokovat jeho délku můžete také pomocí tlačítka či rychlejším pohybem vaší ruky směrem od psa.

Řada Bungee se od ostatních variant liší pružinou, která pohltí napětí v případě, že pes zatáhne. Hodí se tak především pro velké a silné psy s tendencí k táhnutí.

Vodítko je navržené a vyrobené ve slovinské Lublani a hodí se pro psy od 13 do 40 kg váhy. V balení naleznete samotné vodítko, neoprenový pásek, barevný výměnný kryt a návod.


Kde koupit

Bonami
Modré vodítko velikost L 3 Bungee – Lishinu
1 149 Kč

Související produkty

Prozkoumejte více z kategorie Vodítka a obojky